V naší restauraci jsme připraveni nabídnout vám jak denní menu, tak široký výběr jídel na objednávku, pečlivě navržených a připravených našimi kuchaři. V našem sortimentu nechybí ani kvalitní vína a široký výběr ostatních nápojů.

V areálu Včelařského dvora je pro hosty možnost parkování zdarma a to i pro autobusy! Parkoviště je uvnitř areálu sledováno kamerovým systémem. Neváhejte a přijďte ochutnat naše speciality!


        


Catering a ostatní služby

Pořádáme pro Vás svatby, firemní večírky a oslavy, řízené degustace, snídaně/obědy/večeře, domácí zabíjačku a catering.

Svatby - patří mezi běžně připravované akce. Jsme schopni Vám nabídnout, či se podílet na tvorbě menu, barevně sladit tabuli dle vašich představ, zařídit odborně uvázanou květinovou výzdobu (viz fotogalerie) atd.. V letních dnech můžeme svatby pořádat venku na letní zahrádce - tabule je i zde samozřejmostí. Po domluvě jsme schopni splnit téměř každé Vaše přání. Více ZDE.

Firemní večírky a oslavy - formou večeře i bufetu, který se může podávat na bowlingu. Na bowling se můžete přemístit z restaurace po večeři nebo celý večírek pořádat rovnou na bowlingu. Občerstvení pak jsme schopni běžně podávat i zde formou švédských stolů, připravených dle Vašich požadavků. Pro větší počet hostů prostory v případě zájmu uzavřeme pouze pro zvanou společnost.

Letní zahrádka

To pravé místo pro příjemné občerstvení v horkých letních dnech.

Naše letní zahrádka se nachází uvnitř areálu Včelařský dvůr a je tak chráněna od hluku aut i prachu ze silnice. Kapacita letní zahrádky je cca 45 míst. Hned vedle posezení máme dětské hřiště s různými atrakcemi. Své ratolesti tak máte neustále pod dozorem a přitom se stále nacházíte v příjemném venkovním prostředí. Pro cykloturisty pak máme samozřejmě připraveny stojany na kola, umístěny ve Vašem dohledu. Celá letní zahrádka je chráněna před přímým sluncem.

 

 

 REFERENCE - BYLI U NÁS

 

    

Kontaktní formulář

VČELAŘSKÝ DVŮR
Nejdecká 171, 691 44 Lednice

Restaurace: +420 519 341 931
Mobil: +420 603 592 495
E-mail: vcelarskydvur@seznam.cz

UDÁLOSTI


VŠECHNY UDÁLOSTI