V naší restauraci jsme připraveni nabídnout vám jak denní menu, tak široký výběr jídel na objednávku, pečlivě navržených a připravených našimi kuchaři. V našem sortimentu nechybí ani kvalitní vína a široký výběr ostatních nápojů.

V areálu Včelařského dvora je pro hosty možnost parkování zdarma a to i pro autobusy! Parkoviště je uvnitř areálu sledováno kamerovým systémem. Neváhejte a přijďte ochutnat naše speciality!


        


Catering a ostatní služby

Pořádáme pro Vás svatby, firemní večírky a oslavy, řízené degustace, snídaně/obědy/večeře, domácí zabíjačku a catering.

Svatby - patří mezi běžně připravované akce. Jsme schopni Vám nabídnout, či se podílet na tvorbě menu, barevně sladit tabuli dle vašich představ, zařídit odborně uvázanou květinovou výzdobu (viz fotogalerie) atd.. V letních dnech můžeme svatby pořádat venku na letní zahrádce - tabule je i zde samozřejmostí. Po domluvě jsme schopni splnit téměř každé Vaše přání. Více ZDE.

Firemní večírky a oslavy - formou večeře i bufetu, který se může podávat na bowlingu. Na bowling se můžete přemístit z restaurace po večeři nebo celý večírek pořádat rovnou na bowlingu. Občerstvení pak jsme schopni běžně podávat i zde formou švédských stolů, připravených dle Vašich požadavků. Pro větší počet hostů prostory v případě zájmu uzavřeme pouze pro zvanou společnost.

Letní zahrádka

To pravé místo pro příjemné občerstvení v horkých letních dnech.

Naše letní zahrádka se nachází uvnitř areálu Včelařský dvůr a je tak chráněna od hluku aut i prachu ze silnice. Kapacita letní zahrádky je cca 45 míst. Pro cykloturisty pak máme samozřejmě připraveny stojany na kola, umístěny ve Vašem dohledu. Celá letní zahrádka je chráněna před přímým sluncem.

 

 

 REFERENCE - BYLI U NÁS

 

    

Kontaktní formulář

VČELAŘSKÝ DVŮR
Nejdecká 171, 691 44 Lednice

Restaurace: +420 519 341 931
Mobil: +420 603 592 495
E-mail: vcelarskydvur@seznam.cz

UDÁLOSTI


VŠECHNY UDÁLOSTI